Із досвідом проведення STEM-занять, які країни-лідери уже давно впроваджують не тільки у ЗЗСО та у початковій школі, але й і ЗДО, ознайомили вихователь старшої групи «Чарівна сопілка» Оксана Стовбан та вихователь різновікової групи «Колобок» Оксана Самборська. Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).
В ході заняття Оксана Стовбан та Оксана Самборська не тільки занурились разом із дошкільниками у цікаву пізнавальну гру, яка так захопила маленьких інженерів та архітекторів, але ще й наочно надали вихователям практичні рекомендації щодо розробки та проведення STEM-занять, розширили робочий інструментарій вихователів щодо впровадження STEM -підходу у організації освітньої роботи, надали можливість педагогам розглянути робочі кейси STEM- завдань на практиці, в ході організованої навчальної діяльності з дошкільниками
пʼятниця, 1 березня 2024 р.
Впровадження елементів STEM-освіти у ЗДО «Шовкова косиця» за допомогою Lego-конструювання
Справжніми інженерами та професіоналами в галузі високих технологій були сьогодні дошкільнята різновікової групи "Колобок"та старшої групи «Чарівна сопілка» . Два цікаві інтегровані заняття з дітьми , у яких була спільна мета—збудувати «Місто для ЛЕГО-чоловічків», об’єднали не тільки дітей, а й педагогів і перетворились у мега- крутий проект. Адже група дітей різновікової групи «Колобок» проектували та будували будинки для ЛЕГО-чоловічків, а діти старшої групи «Чарівна сопілка», продовжили роботу -- проектували, обмірковували та зводили мости, «які зруйнував буревій» і будували їх надміцними, за допомогою конструктора та інших будівельних матеріалів. Конструктори Lego завжди були популярними серед дітей різного віку. Яскраві кольори, різноманітність деталей та можливості для творчості роблять їх незамінними засобами для розвитку дошкільнят. Однак, крім веселої гри, конструктор Lego також служить потужним інструментом для STEM-освіти.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар