Цікаве інтегроване заняття з використанням Lego –цеглинок, з дітьми середньої групи «Фіалка» підготувала та провела вихователь групи Віталіна Федорович, за мотивами казки Андерсена «Дюймовочка». Діти продемонстрували свої вміння лічити в межах 5, розрізняти і називати геометричні фігури, вміння орієнтуватись у просторі, працювати з Lego –цеглинками та коректурними таблицями, закріпили знання будови та назв квітів, птахів. В ході заняття діти ознайомились із новою технікою малювання «штампування виделкою».
четвер, 28 березня 2024 р.
Учасник рекорду України
Із 1885 навчальних закладів з усіх областей України та закордону, які долучились до ІІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин, є і наш ЗДО «Шовкова косиця».
пʼятниця, 15 березня 2024 р.
ПЕДАГОГІЧНА РАДА У ЗДО
«Педагогічна рада—це рада педагогів, які дійсно радяться, а не «засідають», така рада повинна приносити професійне задоволення, впевненість, бажання здійснити окреслене, а не навпаки»(Т.Чала).
Плідно та результативно попрацювали педагоги ЗДО «Шовкова косиця» під час тематичної педагогічної ради на тему «Інноваційні методи розвитку мовлення дітей дошкільного віку». В умовах сьогодення вчимось працювати нестандартно, по-новому, швидко приймати виважені рішення, які допомагають досягти поставленої мети та забезпечують отримання позитивного результату
четвер, 14 березня 2024 р.
ВИВЧАЄМО ДОСВІД КОЛЕГ
Прийоми для активізації мовленнєвої активності дітей дошкільного віку, з власного досвіду роботи, продемонструвала вихователь молодшої групи «Рушничок» Тетяна Лагойда, в ході організованої освітньої діяльності з дітьми молодшої групи «Рушничок», під музичний супровід Марії Озарків.
вівторок, 5 березня 2024 р.
ІІІ МІЖНАРОДНЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ
ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ «НА ГОСТИНИ ДО СОРОКИ-ВОРОНИ»
В гості до Сороки-Ворони, роль якої виконувала вихователь Мар’яна Волощук, подорожували діти ІІ молодшої групи «Віночок» ЗДО «Шовкова косиця».
Ох і навеселилися з білобокою малюки. Вона не дозволяла діткам нудьгувати і запропонувала виконати багато завдань: пригадала з дітьми добре відому потішку, вчила чітко вимовляти слова, які супроводжувались рухами пальців; розвивала увагу, бажання виконувати завдання; виховувала любов до праці та інтерес до української народної творчості. А ще перевірила вміння дітей групувати предмети за кольором, формою, величиною і називати основні кольори. Хоч малюки були в гостях, та сидіти без діла їм білобока не дозволяла: діти «варили кашу» і потім смакували її разом; прибирали, сортували предмети, розвішували кольорові хусточки та ще й підбирали прищіпки відповідно до їх кольору.
Дітям дуже сподобалось гостювати у Сороки-Ворони. На згадку чемні вихованці виготовили для казкової пташки чарівне намисто, яке так сподобалось нашій героїні, і яка, у свою чергу, разом із Весною, за таку клопітку та злагоджену працю пригостила їх смаколиками